dodaj do ulubionych Ubezpieczenia Warta Lublin
biuro@ubezpieczenialublin.pl


Idź do DK Autoryzowane Biuro Ubezpieczeń | Warta Lublin Oblicz skladkę ubezpieczenia online

Wieloletnie doświadczenie

WARTA jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń korporacyjnych. Od ponad 90 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy. Posiadane doświadczenie pozwala nam oferować najnowocześniejsze programy ubezpieczeniowe, dostosowane do specyfiki działalności klienta. 

Wyspecjalizowana kadra

Nasza kadra to sztab specjalistów z bogatym doświadczeniem i wiedza ekspercką z rynku ubezpieczeń. Naszym partnerom służymy pomocą zarówno na etapie wyboru odpowiedniej oferty jak również w całym okresie trwania ubezpieczenia. Na terenie każdego województwa w Polsce zapewniamy wsparcie specjalistów z naszych terenowych Centrów Obsługi Klientów Korporacyjnych jak również Regionalnych Menedżerów Sprzedaży Bancassurance, wspieranych przez ekspertów z centrali.

Elastyczna oferta

Oferta WARTY jest przygotowywana z myślą o kliencie. Każdy produkt i jego warunki dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki prowadzonej działalności. Oferujemy programy ubezpieczeniowe zarówno w zakresie ubezpieczeń majątkowych jak i ubezpieczeń na życie. Nasza oferta to także atrakcyjne produkty bancassurance dedykowane m.in. bankom i instytucjom finansowym oraz programy affinity.  

Marka uznana przez rynek i klientów

Pozycję Warty potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia wśród których znajdują się m.in. : Superbrands 2013, Nagroda Fair Play 2013, Nagroda Srebrny Parasol 2013, Tytuł Finansowa Marka Roku 2013.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Kompleksowa ochrona

Mała i średnia firma znajdzie u nas komplet potrzebnych jej ubezpieczeń. Do najnowszego flagowego pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS, można dodatkowo dokupić potrzebne np. do przetargów ubezpieczenia finansowe czy atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie. Firmy mające przynajmniej 5 aut mogą korzystać ze specjalnego ubezpieczenia dla flot.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy poważnie myślą o swoim biznesie i chcą bez problemów i nadmiaru formalności, kompleksowo zabezpieczyć się przed niespodziewanymi zdarzeniami.

Dlaczego warto?

Zawierając wszystkie, potrzebne ubezpieczenia w jednej firmie, możesz liczyć na specjalne traktowanie i niższe ceny. Łatwiejsze jest też zarządzanie ubezpieczeniami. Nie trzeba pilnować terminów odnowień w kilku towarzystwach, opłat rat składek. Wszystko załatwiasz u jednego agenta lub pracownika WARTY. 

Elastyczność pakietu WARTA EKSTRABIZNES PLUS

W WARCIE płacisz tylko za ochronę, której potrzebujesz. Nie wymagamy od Ciebie wykupienia określonych ubezpieczeń, żebyś mógł skorzystać z pakietu! A jest z czego wybierać, bo nasz pakiet WARTA EKSTRABIZNES PLUS daje możliwość wyboru spośród 4 rodzajów ubezpieczenia mienia oraz ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w dwóch wariantach z szerokimi możliwościami rozszerzenia ochrony w zależności od potrzeb poprzez możliwości wykupienia 27 klauzul w przypadku ubezpieczenia mienia oraz 9 klauzul w przypadku ubezpieczenia oc.

Pamiętaj! Im więcej ubezpieczeń z pakietu wybierzesz, tym większe będą Twoje zniżki - do 10 proc.

Dla kogo?

Dla firm, które ze względu na swoją specyfikę czy politykę zarządzania ryzykiem, nie potrzebują niektórych elementów pakietu.

Dlaczego warto?

Niektóre pakiety ubezpieczeń dla małych i średnich firm przewidują, że firma musi ubezpieczyć np. swoje mienie, żeby korzystać z ochrony w zakresie odpowiedzialności cywilnej. To powoduje, że np. firmy budowlane czy transportowe, które nie chcą ubezpieczać mienia, nie mogą korzystać z pakietowej ochrony. Muszą prosić o opracowanie specjalnego programu, a to komplikuje proces zawierania umowy i zwiększa koszty.

Atrakcyjny system zniżek

Jeśli przez 2 lata nie będziesz miał szkód damy Ci 10% zniżki. Zapytaj agenta o możliwości  przeniesienie zniżek z innej firmy ubezpieczeniowej.

Dla kogo?

Dla wszystkich firm, które dbają o swoje bezpieczeństwo i unikają szkód.

Dlaczego warto?

Korzyść z instalacji zabezpieczeń czujesz od razu w postaci zniżki za ubezpieczenie nawet do 40%.

W ubezpieczeniu mienia przyznajemy za zabezpieczenia przeciwpożarowe:

 • za system sygnalizacji pożaru,
 • za urządzeń tryskaczowych lub półstałych urządzeń gaśniczych np. tryskaczowych, zraszaczowych, pianowych, gazowych itp.,
 • za instalacje do ciągłego monitoringu  i wykrywania gazów wybuchowych i par,
 • za ręczny ostrzegacz pożarowy lub klapy dymowe.

Za zabezpieczenia przeciwkradzieżowe można uzyskać:            

 • za drzwi atestowane,
 • za szyby o podwyższonej odporności na włamanie,
 • za elektroniczne urządzenia wywołujące alarm,
 • za stały dozór.

Pamiętaj! Im więcej kupisz u nas ubezpieczeń tym większe będą Twoje zniżki. Oferujemy upusty nawet do 10%.

Dobre ubezpieczenia aut

Dla kogo?

Dla wszystkich firm, które mają przynajmniej 5 aut.

Dlaczego warto?

Ubezpieczenie w ramach programu flotowego pozwala na oszczędność:

 • pieniędzy – stawki za ubezpieczenie w tego typu programach są indywidualnie negocjowane i mogą być naprawdę atrakcyjne. Oczywiście jeśli Twoi pracownicy dbają o samochody!

Dodatkowo, standardowa polisa AC, już w zakresie podstawowym nie przewiduje żadnych udziałów własnych oraz wyklucza procentowe pomniejszenie wartości części z tytułu ich zużycia - co pomniejsza wysokość ewentualnego odszkodowania. Wypłacone odszkodowanie nie pomniejsza sumy ubezpieczenia auta, co oznacza, że po wypadku nie musisz dopłacać, żeby uzupełnić ten ubytek.

 • czasu – kwestię ubezpieczenia swoich aut załatwiasz raz w roku. Jeśli sprzedasz lub kupisz kolejne auto, dedykowany Opiekun Flotowy pomoże załatwić ci wszystkie formalności związane z zakończeniem umowy czy zawarciem kolejnej.
 • nerwów – nasze polisy AC są oparte o formułę all risk, czyli od wszystkich ryzyk. To oznacza, że odpowiadamy za wszystkie zdarzenia, które nie zostały wyraźnie wyłączone w umowie. Od strony prawnej taka formuła powoduje przeniesienie tzw. ciężaru dowodu na ubezpieczyciela. Ty zgłaszasz roszczenie, a towarzystwo chcąc odmówić wypłaty musi wyraźnie wskazać, który punkt warunków ubezpieczenia wyłącza jego odpowiedzialność.

Bogaty pakiet assistance dla firm

Dla kogo?

Dla każdego właściciela firmy, który chce na jeden telefon uzyskać szybką pomoc w razie drobnych, ale uciążliwych zdarzeń w firmie.

Dlaczego warto?

W ramach pakietu assistance gwarantujemy:

Pomoc specjalistów:

 • ślusarza – w razie włamania wymieni zamki w drzwiach
 • hydraulika – naprawi cieknąc kran lub pękniętą rurę
 • elektryka – ustali przyczyny braku prądu w lokalu
 • szklarz – zabezpieczy okno i wstawi nową szybę
 • dekarz – zabezpieczy dach uszkodzony na skutek wichury
 • technik urządzeń grzewczych – naprawi instalację grzewczą lub klimatyzację

Pamiętaj jednak, że polisa assistance pokrywa tylko koszty robocizny. Za zużyte do naprawy części czy materiały, musisz zapłacić sam!

Pomoc przy ratowaniu mienia przed dalszym uszkodzeniem w wyniku zalania lub pożaru w zakresie:

 • transportu ocalałego mienia
 • przechowywania ocalałego mienia
 • dozorze mienia

Pomoc w razie awarii sprzętu biurowego np. laptopa, kserokopiarki, skanera, drukarki, faxu, komputera, niszczarki dokumentów, a nawet sprzętu AGD.

Pomoc medyczną dla właściciela firmy i pracowników w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, w postaci:

 • wizyty lekarza – w przypadku np. złamania nogi
 • wizyty pielęgniarki – w celu zmiany opatrunku lub zrobienia zastrzyku
 • transportu medycznego – np. w celu wykonania RTG złamanej nogi
 • dostawy leków przepisanych przez lekarza
 • infolinii medycznej – konsultacji z lekarzem niepokojących objawów czy informacji o wymaganych szczepieniach przed wyjazdem za granicę.

Pomoc w ramach Infolinii Prawnej, gdzie można uzyskać:

 • ogólne informacje z zakresu prawa pracy, prawa konsumenckiego, prawa spadkowego, kodeksu cywilnegodostęp do aktów prawnych oraz wzorów umów cywilno-prawnych.

Duże korporacje

Indywidualne podejście do klientów

Traktujemy naszych klientów indywidualnie, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i po szkodzie. Każdym klientem korporacyjnym opiekuje się konkretna osoba, która zawsze potrafi udzielić odpowiedzi na pytania związane z umową.

Wsparcie w ocenie ryzyka

Nad oceną ryzyka naszych klientów czuwa rozbudowany zespół 12 inżynierów ryzyka, którzy oglądają około 2,5 tys. lokalizacji rocznie! Ich wizyta w firmie kończy się raportem proponującym rozwiązania organizacyjne i techniczne, mające na celu ograniczenie ryzyka. Zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia szkody bądź jej potencjalnego rozmiaru, daje zwiększenie bezpieczeństwa prowadzenia działalności.

Bogate doświadczenie w ubezpieczeniach dużych firm

WARTA jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń korporacyjnych. Od ponad 90 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy. Dzięki dobrym kontaktom za granicą i zdobytemu doświadczeniu na rynku krajowym na bieżąco wdrażamy w naszych programach ubezpieczeniowych najnowocześniejsze rozwiązania, dostosowane do specyfiki działalności klienta.

Łatwy dostęp do szerokiej kadry specjalistów

Na terenie każdego województwa w Polsce zapewniamy pomoc i wsparcie specjalistów z naszych terenowych Centrów Obsługi Klientów Korporacyjnych. W trudniejszych sprawach otrzymują oni wsparcie ponad 40 ekspertów z centrali.

Bancassurance

Warta – doświadczony partner w biznesie

Długoletnie doświadczenie ubezpieczeniowe oraz kadra specjalistów pozwala nam zaoferować produkty łatwe do wdrożenia, obsługi i wypłaty świadczeń ubezpieczeniowych. Każdą ofertę dopasowujemy do kanałów dystrybucji. Wszystkie produkty tworzymy z myślą o zaspokojeniu indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Ubezpieczamy zarówno klientów z obszaru Consumer Finance, jak i Private Banking. 

Elastyczna Oferta

Naszym partnerom w zakresie bancassurance oferujemy elastyczne produkty dostosowane do zróżnicowanych kanałów dystrybucji np.: okienko bankowe, direct , sprzedaż przez Internet. W zależności od oczekiwań dysponujemy szeroką paletą produktów w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz na życie będących uzupełnieniem produktów bankowych jak również indywidualne rozwiązania ochronne i inwestycyjne.

Profesjonalna obsługa

Wspieramy naszych partnerów na etapie wdrożenia produktu jak również na etapie obsługi przez cały okres jego trwania min. poprzez profesjonalne szkolenia jak również uniwersalne rozwiązania informatyczne, które pozwalają na szybką i prostą integrację z systemami dystrybutora. Zapewniamy także regionalne wsparcie na terenie całej Polski poprzez Regionalnych Menedżerów Sprzedaży bancassurance.

Znana i silna marka

Polacy znają Wartę. Wysoki poziom znajomości marki to zdecydowana korzyść w procesie sprzedaży. Nas nie trzeba przedstawiać klientom!   

Oferta bancassurance uznana przez rynek

Dynamiczny rozwój bancassurance i szeroka dostępność oferty w wielu instytucjach finansowych i programach affinity, produkty przyjazne w obsłudze i łatwe do wdrożenia - to osiągnięcia, które uczyniły WARTĘ zwycięzcą konkursu organizowanego wśród firm ubezpieczeniowych przez miesięcznik „Home & Market" .Więcej na ten temat czytaj: Rozmowa z Moniką Woźniak-Wołek, dyrektorem Departamentu Bancassurance w Warcie.

Ubezpieczenia Morskie

Łatwy dostęp do szerokiej kadry specjalistów

W kluczowych dla sektora morskiego miejscach, czyli w Gdyni i w Szczecinie mamy swoje Przedstawicielstwa. Pracują w nich doświadczeni eksperci, którzy od lat zajmują się obsługą klientów morskich. Wspiera ich również kadra Departamentu Ubezpieczeń Morskich i Lotniczych w centrali firmy.

Możliwość przygotowania oferty dla każdego klienta

Ubezpieczamy wszystko co porusza się po wodzie – od jachtu do tankowca. Jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę dla każdego zainteresowanego podmiotu, obejmującą wszelkie aspekty odpowiedzialności cywilnej, posiadane mienie czy życie i zdrowie załogi czy pasażerów.

Lider na rynku ubezpieczeń morskich

WARTA ma około 90 proc. udziału w rynku ubezpieczeń morskich. Taką pozycję wypracowaliśmy przez lata działalności, dzięki kompetencji naszych pracowników i znakomitej obsłudze, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i podczas likwidacji szkody.

Doświadczenia i kontakty międzynarodowe

WARTA jest obecna na międzynarodowym rynku ubezpieczeń morskich od lat 60-tych ubiegłego wieku. W tym czasie zbudowaliśmy sieć partnerów i brokerów w wielu krajach Europy i na całym świecie. Nasza agencja Gdynia America Shipping Lines z siedzibą w Londynie zapewnia nam dostęp do tego najważniejszego rynku. Jesteśmy też członkiem Międzynarodowej Unii Ubezpieczycieli Morskich (IUMI).

Ubezpieczenia Lotnicze

Lider na rynku ubezpieczeń lotniczych

WARTA ma ponad 50% proc. udziału w rynku ubezpieczeń lotniczych. Taką pozycję wypracowaliśmy przez lata działalności, dzięki kompetencji naszych pracowników i znakomitej obsłudze, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i po szkodzie.

Możliwość przygotowania oferty dla każdego klienta

Ubezpieczamy wszystko co porusza się w powietrzu – od paralotni po linię lotniczą. Jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę dla każdego zainteresowanego podmiotu, obejmującą wszelkie aspekty odpowiedzialności cywilnej, posiadane mienie czy życie i zdrowie załogi czy pasażerów.

Doświadczenia i kontakty międzynarodowe

WARTA jest obecna na międzynarodowym rynku ubezpieczeń lotniczych od lat 60-tych ubiegłego wieku. W tym czasie zbudowaliśmy sieć partnerów biznesowych w wielu krajach Europy i na całym świecie. Jesteśmy też członkiem Międzynarodowej Unii Ubezpieczycieli Lotniczych (IUAI).

Ubezpieczenia Kolejowe

Indywidualne podejście do klientów

Staramy się traktować naszych klientów indywidualnie, zarówno na etapie zawierania umowy, jak i po szkodzie. U nas każdym klientem opiekuje się konkretna osoba, która zawsze potrafi udzielić odpowiedzi na pytania związane z umową czy etapem likwidacji szkody.

Nowoczesne programy ubezpieczeniowe

Od ponad 90 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy. Posiadamy bogate doświadczenie w ubezpieczeniach taboru szynowego od kolejek wąskotorowych po duży tabor przewożący pasażerów i ładunki. Dzięki dobrym kontaktom za granicą na bieżąco wdrażamy w naszych programach ubezpieczeniowych najnowocześniejsze rozwiązania.

Doświadczenia i kontakty międzynarodowe

WARTA jest obecna na międzynarodowym rynku ubezpieczeń w transporcie międzynarodowym od kilkudziesięciu lat. W tym czasie zbudowaliśmy sieć partnerów biznesowych w wielu krajach Europy i na całym świecie, co pozwala nam zaoferować kompleksową ofertę i obsługę klientów szukających ochrony nie tylko w kraju, ale też za granicą.

OC grup zawodowych

Bogate doświadczenie w oferowaniu umów OC

WARTA jest jednym z liderów rynku ubezpieczeń dla firm. Od ponad 90 lat obsługujemy duże firmy z kraju i zagranicy. Mamy też wieloletnie doświadczenia w oferowaniu umów OC zawodowej.

Łatwy dostęp do szerokiej kadry specjalistów

Na terenie każdego województwa w Polsce zapewniamy pomoc i wsparcie specjalistów z naszych terenowych Centrów Obsługi Klientów Korporacyjnych. W trudniejszych sprawach otrzymują oni wsparcie ekspertów z centrali.

Atrakcyjne warunki umów dobrowolnych

Ochrona wynikająca z zakresu umów obowiązkowych jest dla Ciebie niewystarczająca? WARTA oferuje atrakcyjne warunki tzw. ubezpieczeń nadwyżkowych, czyli m.in. na sumy przewyższające wymogi narzucone przez ustawę. Nasze dobrowolne umowy mogą rozszerzać też zakres ochrony narzucony przez ustawy czy inne akty prawne. Dobre i stałe kontakty z zagranicznymi reasekuratorami pozwalają nam uzyskać dobre warunki umów.

Możliwość opracowania programów grupowych

WARTA ma duże doświadczenia w opracowywaniu programów grupowych dla grup zawodowych. Obecnie prowadzimy albo uczestniczymy w programach dla pośredników w obrocie nieruchomościami czy doradców podatkowych.

Copyright © DK Autoryzowane Biuro Ubezpieczeń